PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118756}

Jim szczęściarz

Lucky Jim
6,2 52
oceny
6,2 10 1 52
Jim szczęściarz
powrót do forum filmu Jim szczęściarz

Bardzo przeciętny film, który prawie w ogóle nie śmieszy. Może kogoś rozbawi, jeśli wcześniej się trochę napije. Na trzeźwo ciężko coś śmiesznego tu znaleźć.

ocenił(a) film na 7
Kung_Fu_Master

Hmm nie zgadzam się,może film jakąś perełką nie był,ale jest dosyć przyzwoity i momentami potrafi rozśmieszyć.

ocenił(a) film na 8
Kung_Fu_Master

Ja również się nie zgodzę. Moim zdaniem film naprawdę zabawnie przedstawiał sztywniactwo i konwenanse panujące w tamtych latach wśród "elit intelektualnych". Ponadto postaci zostały świetnie zagrane przez aktorów, dzięki czemu film oglądało się naprawdę bardzo przyjemnie. Moim zdaniem film w pełni zasługuje na ocenę 7-8/10.

ocenił(a) film na 3
velandil

Jeżeli chodzi o aktorów, to faktycznie pasowali idealnie. Możliwe, że macie rację i ten film jest zabawny, a ja może byłem zbyt śpiący by go oglądać. Leciał grubo po północy, może to jest powód... Nie wiem...

ocenił(a) film na 9
Kung_Fu_Master

Faktycznie możliwe, że byłeś zbyt śpiący, wczoraj też ten film leciał po północy.... Jak dla mnie bardzo ciekawy, nie spodziewałem się rewelacji, ale mile się zaskoczyłem- zwłaszcza doborem aktorów i ich grą. Sama opowieść i humor też ciekawe. Z tego co widzę, to film jest na podstawie powieści, chętnie bym ją przeczytał :)

Adzam_2

W dodatku powieść ta znajduje się na liście 10 najśmieszniejszych książek wg brytyjczyków :

abebooks . com /books/funniest-books.shtml

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones