PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38465}
7,0 3 079
ocen
7,0 10 1 3079
Hotel Splendide
powrót do forum filmu Hotel Splendide

Witam,
mam ogromną prośbę, gdyby znalazł się szczęśliwy posiadacz napisów do tego filmu
(choćby angielskich) lub komuś chciałoby się takowe sporządzić, to byłbym wielce
zobowiązany mogąc z nich skorzystać. Naprawdę zależy mi na tych napisach. Z góry dzięki

ocenił(a) film na 10
Fauda

Napisy sa praktycznie niedostępne bo sam ich kiedyś szukalem, a po co Ci napisy skoro jest wersja z polskim lektorem.

ocenił(a) film na 6
artsusmm

Jeśli chodzi o polskich lektorów to niestety poziom tłumaczenia jest często tragiczny, dlatego unikam tego typu wersji. Poza tym gdy chcę obejrzeć film z kimś, kto zna lepiej angielski niż polski język a sam nie rozumiem tak dobrze "mówionego" angielskiego, napisy, nawet angielskie, są najlepszym rozwiązaniem. Jeśli ktoś jednak mógłby mi pomóc to proszę o kontakt na fauda.sz@gmail.com lub gg:5401010

ocenił(a) film na 8
Fauda

Wrzuciłam właśnie napisy na NapiProjekt. Są to napisy nie ze słuchu, tylko wg lektora, więc nie jest to tłumaczenie dosłowne. Poza tym robiłam napisy po raz pierwszy, więc fajnie by było gdyby ktoś dopracował timing.

ocenił(a) film na 6
Agatuso

Świetnie, dzięki wielkie. Obejrzałem, wprawdzie tłumaczenie takie sobie (no tak, polski lektor...), ale nie jest źle. W napisach może w dwóch miejscach brakuje jakiegoś wersu, ale poza tym są naprawdę w porządku.

ocenił(a) film na 10
Fauda

na video.anyfiles masz z lektorem pl za free

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones